Iskolánk 7. évfolyamának tanulói Határtalanul! program keretében öt napos tematikus kiránduláson vettek részt Horvátország magyarlakta területein. Utuk során Dél-Baranyától a tengermelléken át egészen a Muraközig követték a magyarság történelmi és kulturális emlékeit.
Idén ötödik alkalommal pályázta meg intézményünk a Határtalanul! programot. A nyertes pályázatnak köszönhetően 7.a osztály tavasszal Erdélybe látogatott. Az öt nap során sok szép helyet fedeztek fel, gazdag történelmi és kulturális élményekkel tértek haza.